Aby móc w pełni korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Forum Sztumu www.sztum.info.pl
Forum niezależnego serwisu internetowego miasta Sztum i Powiatu Sztumskiego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
UWAGA! Gościszewo - czy ktoś rozpoznaje?
Autor Wiadomość
neva 
Forumowicz

Skąd: pomorskie

Wysłany: 1 Marzec 2015, 09:36   UWAGA! Gościszewo - czy ktoś rozpoznaje?

Suczka znaleziona w Gościszewie!

KTO ROZPOZNAJE PIESKA???

Pogryziona TRZYŁAPKA - NIE MA SZANS W SCHRONISKU W KOŚCIERZYNIE!!!

SUCZKA Z GOŚCISZEWA PRZEBYWA W LECZNICY ZWIERZYNIEC W MALBORKU OD CZWARTKU 26 LUTEGO.

Przeczytaj o piesku





Stowarzyszenie REKS
666-386-567
reks-malbork@wp.pl
 
SANCZOPANSA 
Forumowicz

Pomógł: 11 razy
Skąd: SZTUM

Wysłany: 1 Marzec 2015, 16:58   

Na pewno jakiś wet dokonał amputacji , a takie przypadki się raczej pamięta. Może trzeba podzwonić po lecznicach to dadzą namiar na właściciela???
 
neva 
Forumowicz

Skąd: pomorskie

Wysłany: 1 Marzec 2015, 17:31   

Piesek został znaleziony w Gościszewie, był pogryziony i przez SM został odwieziony do lecznicy w Malborku. Łapki nie dało się uratować i konieczna była amputacja. Poszukujemy pilnie właściciela lub domu tymczasowego, czas mamy do czwartku. Gmina Sztum ma podpisaną umowę ze schroniskiem w Kościerzynie, które ma fatalną opinię, piesek nie ma szans na przeżycie w tym schronisku.
 
SANCZOPANSA 
Forumowicz

Pomógł: 11 razy
Skąd: SZTUM

Wysłany: 1 Marzec 2015, 17:56   

A to trzeba było napisać że znaleziona jako cztero-łapka. (Biedne zwierzę :-( ) A jak z Gościszewa, to jest tu na forum taki nadaktywny sołtys z tej wsi. Podatek za psa to chyba jego kompetencje, więc powinien być zorientowany. A suni dobrze z oczu patrzy, szkoda jej na zmarnowanie...
 
neva 
Forumowicz

Skąd: pomorskie

Wysłany: 1 Marzec 2015, 19:17   

Zamieściłam w pierwszym poście link do Facebooka, pod zdjęciem jest opis suczki. Zerknij na opis :(
https://www.facebook.com/...533266/?type=1&
Oby odnalazł się właściciel lub ktoś kto ja przygarnie, inaczej zginie :(
 
SANCZOPANSA 
Forumowicz

Pomógł: 11 razy
Skąd: SZTUM

Wysłany: 2 Marzec 2015, 16:00   

I jak tam postępy w sprawie ? Ja niestety mam już psa adoptowanego ze schroniska i kota po wypadku znalezionego na szosie, także nie przygarnę...
 
neva 
Forumowicz

Skąd: pomorskie

Wysłany: 2 Marzec 2015, 19:33   

Kontaktowałam się właście ze Stowarzyszeniem Reks, niestety nikt się po suczkę nie zgłosił. Rozwiesili plakaty, może właściciel nie ma internetu i ją rozpozna. Suczka ponoć jest bardzo łagodna i grzeczna czyli jest zsocjalizowana, musiała mieć dom.
 
neva 
Forumowicz

Skąd: pomorskie

Wysłany: 3 Marzec 2015, 08:20   

Suczka jeśli nie znajdzie domu trafi do schroniska w którym...

"W efekcie zleceń dla firmy "Azyl" sp. z o.o., dokonano nielegalnej likwidacji ponad 1.200 psów, opłacając to publicznymi pieniędzmi w kwocie ponad 800 tys. zł."

http://www.boz.org.pl/pm/koscierzyna/
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Zabrania się wykorzystywania treści umieszczonych na łamach portalu, forum i galerii bez zgody autora pod rygorem odpowiedzialności cywilnej i karnej.
Wypowiedź na portalu, forum i galerii jest tożsama z akceptacją regulaminu, nie odpowiadamy za treści wypowiedzi użytkowników.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15