Aby móc w pełni korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Forum Sztumu www.sztum.info.pl
Forum niezależnego serwisu internetowego miasta Sztum i Powiatu Sztumskiego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Drogi Zajezierze
Autor Wiadomość
MadMax 

Skąd: pomorskie

Wysłany: 6 Luty 2013, 21:50   

Ryszard Antoniuk napisał/a:
Temat dróg to w każdym sołectwie jest temat trudny i ciężki. Ale myślę,że powoli można to wyprostować. Musicie państwo być tylko bardziej aktywni i artykułować jasno swoje potrzeby. Nasz włodarz nie jest głuchy na potrzeby mieszkańców i jak tylko może to z pewnością udzieli pomocy.


tak wszystkie drogi są ważne ale dlaczego nie te które nie były remontowane od kilkunastu lat??
i dziwny jest fakt że ok 500 m prędzej jest droga też odrębna ale gminna która prowadzi tylko do jednego domu i tej drogi nikt nie zmienił na kategorie II

dzięki za pogawędkę trzymam za słowo z tym info o dacie Komisji :-)


Pozdr.
 
Adam Kaszubski 
Forumowicz


Wiek: 41
Skąd: Sztum

Wysłany: 7 Luty 2013, 09:34   

Nie jestem radnym z tego okręgu. Okręg reprezentuje Pani Radna Wiesława Chabowska, ale mniejsza o to. Wszyscy Radni działają na rzecz całej wspólnoty samorządowej. Kolejna komisja Wsi i Gospodarki komunalnej odbędzie się najprawdopodobniej w marcu. Terminy sesji i komisji można śledzić na bieżąco na BIPie UMIG oto link: Terminy Sesji i Komisji RM w Sztumie
_________________
Adam Kaszubski

http://www.adamkaszubski.pl/
 
 
MadMax 

Skąd: pomorskie

Wysłany: 7 Luty 2013, 10:05   

dziękuję za informacje .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Zabrania się wykorzystywania treści umieszczonych na łamach portalu, forum i galerii bez zgody autora pod rygorem odpowiedzialności cywilnej i karnej.
Wypowiedź na portalu, forum i galerii jest tożsama z akceptacją regulaminu, nie odpowiadamy za treści wypowiedzi użytkowników.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 15