Aby móc w pełni korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Forum Sztumu www.sztum.info.pl Forum niezależnego serwisu internetowego miasta Sztum i Powiatu Sztumskiego
sprawdź sobie w necie, ceny za pierwszy rodzaj są od 9 zł w górę za sztukę a drugi jakieś 3-4 zł za sztukę. Czyli cała strata wyszła jakieś 200 zł.
Ile może kosztować szkolny obiad? z 10-12 zł Chodzę do Galerii Malborskiej czasami i tam za 11 zł masz obiad dwudaniowy : ziemniaki z mięsem i surówka oraz zupa na drugie danie..
Na necie są inne ceny a przy zakupach hurtowych inne , bo takich inwestycji było kilka prowadzonych . obiady w szkole tez maja inne stawki, gdyby rodzice mieli płacić 11 zł za obiad to mało kto by je kupował dzieciom. Ale to nieistotne dla całości sprawy.To co teraz szukać winnych i strzał w tył głowy, czy pod publiczny lincz? Co doradzacie zatem? Bo ja mam większe problemy w sołectwie niż te kilka krzaczków .
_________________ Ryszard Antoniuk. Niech żyją kierowcy, niech żyją motocykliści !!
Szkoda,że Harry spacerując po Gościszewie nie zauważył nowych lamp solarnych , które zostały zamontowane. Jedna w pobliżu boiska a druga w pobliżu cmentarza, tam gdzie było zawsze ciemno. Nie zauważył tez oczyszczonego ze zwisających reklam słupa ogłoszeniowego, który paskudnie się prezentował oblepiony strzępami reklam. A tez stoi na skraju parku. Czy dobrą robotę tak trudno zauważyć , fakt,że nie jest tak medialna jak krytyka
_________________ Ryszard Antoniuk. Niech żyją kierowcy, niech żyją motocykliści !!
Ryszard a nie uważasz ze sołtys ma jakieś obowiązki a nie tylko palcem pokazywać i pisać , wszedłeś na urząd to go sprawuj , nie tylko zbieranie podatków należy do sołtysa .
tablice ogłoszeniowe chyba ty powinieneś pielęgnować i zdaje się ze w myśl ustawy która nie została nigdy zmieniona od Gierka udostępnić telefon .
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Zabrania się wykorzystywania treści umieszczonych na łamach portalu, forum i galerii bez zgody autora pod rygorem odpowiedzialności cywilnej i karnej.
Wypowiedź na portalu, forum i galerii jest tożsama z akceptacją regulaminu, nie odpowiadamy za treści wypowiedzi użytkowników.