Aby móc w pełni korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Forum Sztumu www.sztum.info.pl
Forum niezależnego serwisu internetowego miasta Sztum i Powiatu Sztumskiego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Park w Gościszewie
Autor Wiadomość
Ryszard Antoniuk 
Forumowicz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Skąd: Gościszewo

Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 30 Grudzień 2012, 22:35   

marian99 napisał/a:
Ryszard Antoniuk napisał/a:
Na podstawie czego to wyliczyłeś


sprawdź sobie w necie, ceny za pierwszy rodzaj są od 9 zł w górę za sztukę a drugi jakieś 3-4 zł za sztukę. Czyli cała strata wyszła jakieś 200 zł.

Ile może kosztować szkolny obiad? z 10-12 zł Chodzę do Galerii Malborskiej czasami i tam za 11 zł masz obiad dwudaniowy : ziemniaki z mięsem i surówka oraz zupa na drugie danie..


Na necie są inne ceny a przy zakupach hurtowych inne , bo takich inwestycji było kilka prowadzonych . obiady w szkole tez maja inne stawki, gdyby rodzice mieli płacić 11 zł za obiad to mało kto by je kupował dzieciom. Ale to nieistotne dla całości sprawy.To co teraz szukać winnych i strzał w tył głowy, czy pod publiczny lincz? Co doradzacie zatem? Bo ja mam większe problemy w sołectwie niż te kilka krzaczków .
_________________
Ryszard Antoniuk. Niech żyją kierowcy, niech żyją motocykliści !!
 
 
marian99 
Forumowicz

Skąd: Malbork

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 30 Grudzień 2012, 22:37   

Ryszard Antoniuk napisał/a:
To co teraz szukać winnych i strzał w tył głowy, czy pod publiczny lincz? Co doradzacie zatem?


nic z tego, po prostu zostało wykazane marnowanie publicznej kasy, fakt w małej skali, ale zawsze...

Ps. strzał w tył głowy to była ulubiona metoda mordowania przez twoich ukochanych rosjan spod znaku armii czerwonej ze sztandarami komunizmu...
 
Ryszard Antoniuk 
Forumowicz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Skąd: Gościszewo

Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 31 Grudzień 2012, 17:36   

Szkoda,że Harry spacerując po Gościszewie nie zauważył nowych lamp solarnych , które zostały zamontowane. Jedna w pobliżu boiska a druga w pobliżu cmentarza, tam gdzie było zawsze ciemno. Nie zauważył tez oczyszczonego ze zwisających reklam słupa ogłoszeniowego, który paskudnie się prezentował oblepiony strzępami reklam. A tez stoi na skraju parku. :megafon: Czy dobrą robotę tak trudno zauważyć , fakt,że nie jest tak medialna jak krytyka :-/
_________________
Ryszard Antoniuk. Niech żyją kierowcy, niech żyją motocykliści !!
 
 
klakier 
Forumowicz

Pomógł: 2 razy
Skąd: sztum

Wysłany: 5 Marzec 2014, 18:15   

Ryszard a nie uważasz ze sołtys ma jakieś obowiązki a nie tylko palcem pokazywać i pisać , wszedłeś na urząd to go sprawuj , nie tylko zbieranie podatków należy do sołtysa .
tablice ogłoszeniowe chyba ty powinieneś pielęgnować i zdaje się ze w myśl ustawy która nie została nigdy zmieniona od Gierka udostępnić telefon .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Zabrania się wykorzystywania treści umieszczonych na łamach portalu, forum i galerii bez zgody autora pod rygorem odpowiedzialności cywilnej i karnej.
Wypowiedź na portalu, forum i galerii jest tożsama z akceptacją regulaminu, nie odpowiadamy za treści wypowiedzi użytkowników.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 14