Aby móc w pełni korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Forum Sztumu www.sztum.info.pl Forum niezależnego serwisu internetowego miasta Sztum i Powiatu Sztumskiego
SANCZOPANSA Forumowicz Pomógł: 11 razy Skąd: SZTUM
Wysłany: 19 Wrzesień 2013, 22:41
Cytat:
Tak naprawdę to nie ma sie do czego doczepić, prawda? To jest robienie burzy w szklance wody jedynie.
Jeżeli wydawanie gminnych pieniędzy na promocje środków antykoncepcyjnych określonych firm w czasie gdy pięciolatki w sztumskiej zerówce uczą się na dwie zmiany bo brakuje kasy na dodatkową salę nie jest powodem do słusznego oburzenia to ja przepraszam. Może to trochę OT, ale może trzeba zamknąć jeszcze kilka wiejskich szkół i wprowadzić system trzyzmianowy, zaoszczędzi się kasę na kolejne sekspromocje...
Nie widzę związku z tematem. Szkoła w Piekle została zamknięta ze względu na brak odpowiedniej liczby dzieci. Z tego co wiem żadnej szkole wiejskiej w naszej Gminie nie dzieje się krzywda. A wręcz przeciwnie, modernizuje się je. Więc po co mieszasz wątki ? Rozumując w ten sposób to trzeba byłoby tez zawiesić inne dodatkowe zajęcia pozalekcyjne , by zbierać kasę na nową salę?
_________________ Ryszard Antoniuk. Niech żyją kierowcy, niech żyją motocykliści !!
SANCZOPANSA Forumowicz Pomógł: 11 razy Skąd: SZTUM
Wysłany: 20 Wrzesień 2013, 08:16
W samym centrum Sztumu pięciolatki rozpoczynają edukację od systemu dwuzmianowego bo brakuje sal lekcyjnych. Klasy pierwsze liczą po 26-28 osób. W tej sytuacji idiotycznym jest argument o małej liczbie dzieci. Po prostu Gminie brakuje kasy na edukację i dlatego zamyka szkoły. Ale jak trzeba sfinansować lewacką fundację kasa się znajduje...
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Zabrania się wykorzystywania treści umieszczonych na łamach portalu, forum i galerii bez zgody autora pod rygorem odpowiedzialności cywilnej i karnej.
Wypowiedź na portalu, forum i galerii jest tożsama z akceptacją regulaminu, nie odpowiadamy za treści wypowiedzi użytkowników.