Aby móc w pełni korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Forum Sztumu www.sztum.info.pl
Forum niezależnego serwisu internetowego miasta Sztum i Powiatu Sztumskiego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Obcy ludzie uczą wasze dzieci n/t seksu
Autor Wiadomość
SANCZOPANSA 
Forumowicz

Pomógł: 11 razy
Skąd: SZTUM

Wysłany: 19 Wrzesień 2013, 22:41   

Cytat:
Tak naprawdę to nie ma sie do czego doczepić, prawda? To jest robienie burzy w szklance wody jedynie.

Jeżeli wydawanie gminnych pieniędzy na promocje środków antykoncepcyjnych określonych firm w czasie gdy pięciolatki w sztumskiej zerówce uczą się na dwie zmiany bo brakuje kasy na dodatkową salę nie jest powodem do słusznego oburzenia to ja przepraszam. Może to trochę OT, ale może trzeba zamknąć jeszcze kilka wiejskich szkół i wprowadzić system trzyzmianowy, zaoszczędzi się kasę na kolejne sekspromocje...
 
Ryszard Antoniuk 
Forumowicz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Skąd: Gościszewo

Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 20 Wrzesień 2013, 07:32   

Nie widzę związku z tematem. Szkoła w Piekle została zamknięta ze względu na brak odpowiedniej liczby dzieci. Z tego co wiem żadnej szkole wiejskiej w naszej Gminie nie dzieje się krzywda. A wręcz przeciwnie, modernizuje się je. Więc po co mieszasz wątki ? Rozumując w ten sposób to trzeba byłoby tez zawiesić inne dodatkowe zajęcia pozalekcyjne , by zbierać kasę na nową salę?
_________________
Ryszard Antoniuk. Niech żyją kierowcy, niech żyją motocykliści !!
 
 
SANCZOPANSA 
Forumowicz

Pomógł: 11 razy
Skąd: SZTUM

Wysłany: 20 Wrzesień 2013, 08:16   

W samym centrum Sztumu pięciolatki rozpoczynają edukację od systemu dwuzmianowego bo brakuje sal lekcyjnych. Klasy pierwsze liczą po 26-28 osób. W tej sytuacji idiotycznym jest argument o małej liczbie dzieci. Po prostu Gminie brakuje kasy na edukację i dlatego zamyka szkoły. Ale jak trzeba sfinansować lewacką fundację kasa się znajduje...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Zabrania się wykorzystywania treści umieszczonych na łamach portalu, forum i galerii bez zgody autora pod rygorem odpowiedzialności cywilnej i karnej.
Wypowiedź na portalu, forum i galerii jest tożsama z akceptacją regulaminu, nie odpowiadamy za treści wypowiedzi użytkowników.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 14