Aby móc w pełni korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Forum Sztumu www.sztum.info.pl
Forum niezależnego serwisu internetowego miasta Sztum i Powiatu Sztumskiego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Dożynki w Gościszewie 2012
Autor Wiadomość
Ryszard Antoniuk 
Forumowicz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Skąd: Gościszewo

Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 21 Wrzesień 2012, 20:36   Dożynki w Gościszewie 2012

W Gościszewie 15 września odbyły się Dożynki gminne. Mimo dość dynamicznej pogody, cała impreza była udana, dopisała frekwencja, zabawa była fajna. Za przybycie i uczestnictwo dzi ękuję Panu Burmistrzowi, Pani vice burmistrz, Panu przewodniczącemu Rady Miasta, sołtysom, radnemu Gościszewa i Czernina, radnemu Powiatowemu Panu Zwolenkiewiczowi, staroście sztumskiemu, posłowi Panu Jerzemu Kozdroniowi , motocyklistom ze sztumskiego klubu Crusader Rider oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniach i bawili się razem z nami. Oto krótka foto relacja z dożynek. Dożynki można również zobaczyć na TV Malbork, były nagrywane. Lub na sztumnaszemiasto.

[ Dodano: 21 Wrzesień 2012, 20:44 ]
jeszcze kilka fotek . :-)
_________________
Ryszard Antoniuk. Niech żyją kierowcy, niech żyją motocykliści !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Zabrania się wykorzystywania treści umieszczonych na łamach portalu, forum i galerii bez zgody autora pod rygorem odpowiedzialności cywilnej i karnej.
Wypowiedź na portalu, forum i galerii jest tożsama z akceptacją regulaminu, nie odpowiadamy za treści wypowiedzi użytkowników.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 14