Aby móc w pełni korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Forum Sztumu www.sztum.info.pl
Forum niezależnego serwisu internetowego miasta Sztum i Powiatu Sztumskiego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Napisz nowy temat   Moderatorzy: Brak
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane
 Ważne tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni post 
Regulamin czyli zasady panujące na forum
1 09-12-07
brat
70195 6 Październik 2009, 00:53
brat

 Tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni post 
żłobek sztum
[ Idź do strony: 1, 2 ]
21 10-01-12
nela
141478 12 Październik 2013, 18:44
Leszek Tabor
Nowy dyrektor ZS
[ Idź do strony: 1, 2 ]
23 19-04-12
bogus
41899 4 Maj 2012, 22:29
kasia
Szukam korepetytora/nauczyciela - j.angielski
0 15-01-12
Earwen
9067 15 Styczeń 2012, 10:22
Earwen
Nauka...
8 27-02-09
Laura1
28420 7 Lipiec 2011, 16:16
lidon58
Sztumska Akademia Dziecięca
0 19-09-10
brat
8689 19 Wrzesień 2010, 15:19
brat
Szkoła bez przemocy
Dyskusja o przemocy w szkole

[ Idź do strony: 1, 2 ]
18 17-05-10
Henryk
34789 3 Wrzesień 2010, 07:52
tibro
Medyk
2 28-07-10
xxJaxx
8809 28 Lipiec 2010, 17:08
moniazaba
RANKING NAUCZYCIELI
[ Idź do strony: 1, 2, 3 ]
37 02-02-08
Kojka
63712 7 Maj 2010, 18:00
Ryszard Antoniuk
Nowa szkoła tańca w Sztumie!
0 23-07-09
karola
6520 23 Lipiec 2009, 09:33
karola
Nowe przedszkola w naszym powiecie
2 08-07-09
Adam Krupa
7486 8 Lipiec 2009, 23:32
Adam Krupa
Gimnazjum w Sztumie im. Jana Pawła II
zaszczyt i wyróżnienie czy kolejne miejsce które chce żerować na dobrym imieniu naszego Papież

8 13-10-08
krejzol;-)
13411 2 Czerwiec 2009, 09:31
kazik
Wyprawka szkolna 2008
0 09-09-08
brat
5170 9 Wrzesień 2008, 12:30
brat
Wiem co załatwię w Urzędzie
8 12-08-08
marcin85
13171 20 Sierpień 2008, 22:26
Adam Kaszubski
Rodzinna nauka
1 09-05-08
brat
6412 6 Sierpień 2008, 22:15
Mike-L
Jaka szkoła?
[ Idź do strony: 1, 2 ]
19 18-09-07
brat
37690 21 Kwiecień 2008, 14:32
brat
Podróż z Einsteinem
0 18-04-08
brat
5593 18 Kwiecień 2008, 10:39
brat
Gimnazjum
8 11-12-07
gaja35
12778 11 Marzec 2008, 21:04
Leszek Tabor
Wyświetl tematy z ostatnich:  
Forum Sztumu www.sztum.info.pl Strona Główna » Ale w koło jest wesoło » Szkoły   
Napisz nowy temat  
Szukaj w tym dziale:       
 
Skocz do:  
Nowe posty    Brak nowych postów    Ważne ogłoszenie
Nowe posty [ Popularny ]    Brak nowych postów [ Popularny ]    Ogłoszenie
Nowe posty [ Zablokowany ]    Brak nowych postów [ Zablokowany ]    Przyklejony
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Zabrania się wykorzystywania treści umieszczonych na łamach portalu, forum i galerii bez zgody autora pod rygorem odpowiedzialności cywilnej i karnej.
Wypowiedź na portalu, forum i galerii jest tożsama z akceptacją regulaminu, nie odpowiadamy za treści wypowiedzi użytkowników.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 13