Forum Sztumu www.sztum.info.pl
Forum niezależnego serwisu internetowego miasta Sztum i Powiatu Sztumskiego
|
Przedstawiamy profil :: reggewomanki  |
| Avatar |
|
 reggewomanki
Podpis
|
Pamiętam dobrze ideał swój. Marzeniami żyłem jak król. Siódma rano - to dla mnie noc, Pracować nie chciałem, włóczyłem się. |
|
| Dołączyła: |
4 Wrzesień 2007, 18:53 |
| Ostatnia wizyta: |
4 Wrzesień 2007, 18:58 (Minut: 13)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 13
|
| Postów: |
0, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
|
| Znak zodiaku: |

|
| Kraj: |

|
| Skąd: |
mikołajki pomorskie |
| Strona WWW: |
http://www.photoblog.pl/reggewoman |
| Płeć: |
Kobieta |
| Data urodzenia: |
19 Maj 1989 |
|
| Kontakt z reggewomanki |
| Adres email: |
 |
| Prywatna Wiadomość: |
 |
| Numer Gadu-Gadu: |
|
|
Zabrania się wykorzystywania treści umieszczonych na łamach portalu, forum i galerii bez zgody autora pod rygorem odpowiedzialności cywilnej i karnej.
Wypowiedź na portalu, forum i galerii jest tożsama z akceptacją regulaminu, nie odpowiadamy za treści wypowiedzi użytkowników.
|