Forum Sztumu www.sztum.info.pl
Forum niezależnego serwisu internetowego miasta Sztum i Powiatu Sztumskiego

Gmina Sztum - aktualności - Opłaty w Sztumie

lukihnio - 5 Luty 2015, 21:00
Temat postu: Opłaty w Sztumie
Witam. Jestem ciekawy jakie są opłaty za media w Sztumie bo nigdzie nie mogę znaleźć takowych informacji. Chodzi konkrtetnie o stawkę 1GJ ogrzewania miejskiego, cena za m3 wody i ścieków, podgrzanie wody. Z góry dzięki za odp.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group