| |
Forum Sztumu www.sztum.info.pl Forum niezależnego serwisu internetowego miasta Sztum i Powiatu Sztumskiego |
 |
Gmina Sztum - aktualności - Opłaty w Sztumie
lukihnio - 5 Luty 2015, 21:00 Temat postu: Opłaty w Sztumie Witam. Jestem ciekawy jakie są opłaty za media w Sztumie bo nigdzie nie mogę znaleźć takowych informacji. Chodzi konkrtetnie o stawkę 1GJ ogrzewania miejskiego, cena za m3 wody i ścieków, podgrzanie wody. Z góry dzięki za odp.
|
|